Směsi květinových semen ECONSEEDS / BERTRAND

EconSeeds je známá profesionální semenná společnost založená v roce 2008 s historickými zkušenostmi jako výrobce a dodavatel semen pro velkoobchodní společnosti po celém světě. Převzetí směsí HM.CLAUSE na podzim 2021 posílilo stávající mixážní aktivity Ecoseeds, která produkuje vlastní semena a kontroluje celý řetězec výroby, kontrolu jakosti i uvádění na trh. Všechny produkty jsou kontrolovány tak, aby bylo zaručeno, že neobsahují plevele ani jiné patogenní prvky, ale také že směsi semen jsou dobře vyvážené. Klíčivost semen je také pravidelně ověřována laboratoří v souladu s normami platnými na mezinárodní úrovni (ISTA normy).

V říjnu 2016 získala EconSeeds BV značku BERTRAND, celosvětově uznávanou pro výrobu kvalitních květinových semen od roku 1947. Udržitelnost značky BERTRAND zajišťují zejména květinové směsi, chytré kompozice spojující rozmanitost a vyváženost druhů, které den po dni nabízejí přirozenou a barevnou atmosféru. Květinové směsi se uvolňují pro prodej až po letech testování. V současné době společnost představuje na 80 dekorativních a užitečných květinových směsí, které jsou rozděleny do 7 tématických částí, které pomohou při výběru toho nejlepšího řešení pro vaše potřeby:

  1. 100% BIO – dekorativní a úhorové směsi se semeny 100% z ekologického zemědělství
  2. Estetika - Jednoleté dekorativní směsi (jarní setí)
  3. Krajinářství - Víceleté kvetení (podzimní nebo jarní výsev)
  4. Specifická prostředí - Půdy a speciální expozice (podzimní nebo jarní setí)
  5. Trvanlivost – Trvalkové směsí, které vydrží více než 3 roky (podzimní výsev)
  6. Ekosystémy - Směsi květin na podporu biologické rozmanitosti
  7. Úhory - Ekonomické směsi pro velké prostory

Firma FLORAVIL, s.r.o. zastupuje značku BERTRAND pro Čechy, Moravu a Slovensko nově s 21 směsí květinových semen pro přímé výsevy.

Z původních směsí HM.CLAUSE/ nyní EconSeeds/ zůstává v letošní nabídce 10 oblíbených směsí (3 letničkové - Equilibre, Sec, Chrono; úhorová Douce France; 5 víceletých – Extrem, Tenor, Jarní poezie, Polostín, Soprano a trvalkový Chronověk)

Floravil s.r.o.
Green city