Aplikace Greencity Garden zdarma ke stažení

Aplikace Greencity Garden virtuálně přenese řadu našich výrobků do vašeho oblíbeného prostředí, do vaší fotky.

Spuštění aplikace Greencity Garden pro chytré telefony, tablety a PC představuje souvislý krok ve vývoji našeho zaměření na podporu kvalitní květinové výzdoby exteriéru a interiéru.

Vyvinuto s úmyslem spojit stále rostoucí nadšení pro propojení přírody s jinými materiály, tato nová aplikace umožní každému získat konkrétní pohled na různé možnosti květinové úpravy, kterou Vám mohou nabídnout naše výrobky .

Vyfotíte si vybranou oblast a aplikace Greencity Garden vám poskytne možnost virtuálně přenést na fotku téměř celý náš sortiment produktů: květináče, nádoby, květinové konstrukce , rostliny, doplňky ...

Bohatá knihovna modelů

Naše knihovna modelů, včetně různých velikostí a barev pro každý typ, je vám k dispozici pro vyjádření vaší tvůrčí schopnosti a pro představu možného zkrášlení vašeho prostředí. Aplikace Greencity Garden nabízí zábavnou formu vlastního projektování vaší květinové výzdoby.

Vytvořte si fotku, přidejte 3D objekty, umístěte je na požadované místo, upravte je v reálném měřítku - to vše dotykovým ovládáním.

Přizpůsobte si barvy, nastavte si světlo, uložte své projekty a podělte se o své montáže.

Ke stažení

Aplikace zdarma ke stažení na App store a Google play store !

Floravil s.r.o.
Green city